شنبه، آبان ۲۷، ۱۳۸۵

گل کجای زندگی شما را پر می‌کند؟

بیکاری بدجور به مسوولان مركزمطالعات و تحقيقات رسانه‌ای روزنامه همشهری فشار آورده است. رفته‌اند از مردم درباره‌ی «گل» نظرسنجی تلفنی کرده‌اند. این که گل کجای زندگی افراد را پر می‌کند. سوال‌هایی هم که از مردم پرسیده‌اند از این قبیل‌ ِ : بیشترین گلی که دوست دارند، آیا گل در منزل نگهداری می‌کنند و ...

برای دوستان عزیز در مركزمطالعات و تحقيقات رسانه‌ای روزنامه همشهری آرزوی موفقیت می‌کنم و ضمنا جایزه‌ی ویژه‌ی خلاقیت در طرح سوال را هم از همین‌جا تقدیمشان می‌کنم.

6 comments:

ناشناس گفت...

100% taraf mikhaste ye projeye amali ro raje be EXCEL kaar okne ke moalemesh gofte "che midunam boro roo gol kaar kon"

ناشناس گفت...

100% taraf mikhaste ye projeye amali ro raje be EXCEL kaar okne ke moalemesh gofte "che midunam boro roo gol kaar kon"

افرا گفت...

بابا خب یک بدبختی یکبار غیر از مرده و مرده شور و جنگ و مریضی و مصیبت و سیاست یک موضوع طبیعی /عاطفی انتخاب کرده !این هفته بودجه های مختلف توی این مملکت هپلی هپو میشه شما هم گیر دادی به این بیچاره ها!

Hadi Nili گفت...

من که نفهمیدم چرا فکر می‌کنی نظرسنجی بی‌مورد و مسخره‌ای بوده

یاسر گفت...

افرا: این که حالا از میان این همه حیف و میل نباید به این‌ها گیر می‌دادم قبول. ولی هر چی درباره‌ی گل نباشه لزوما جنگ و بدبختی نیست. می‌تونستن مثلا از مردم بپرسند که چند وقت یک بار مسافرت می‌رن. اگه برن کجا می‌رن. با چی میرن. کلی سوال بدردبخور میشه کرد. نه این که بپرسن «گل را نشانه چه چیزی می‌دانید؟»

ناشناس گفت...

شما خودت رو به یک روان شناس نشون بده احتمالا دچار اختلالات روانی شدی .......... خیلی بی مزه بود خودت میتونستی موضوعات بهتری رو انتخاب کنی