پنجشنبه، آبان ۰۳، ۱۳۸۶

عدالت علوی

این یادداشت دوست عزیز بنده رو در سایت تابناک بخونین. نکته‌ی جالبی رو گفته. دانش‌جویان ایرانی خارج از کشور با پرداخت ۵ میلیون تومان می‌تونن از سربازی معاف شن، ولی دانش‌جویان ایرانی داخل کشور برای رفتن به یک کنفرانس در خارج از ایران باید ۱۵ میلیون تومان وثیقه بذارن!

6 comments:

Qasem گفت...

این تفکر در همه‌ی ساختارهای ایران و تک تک بیش‌تر افراد وجود دارد. منجی یا منجی‌ها باید بی‌یایند تا مشکلاتمان را حل کنند. آنان که هستند نمی‌توانند کاری بکنند

Pinocchio گفت...

بازار آزاد اینطور حکم می‌کنه! اونی که ایرانه حاضره زندگیش رو بده بره خارج. اونی که خارجه اصلا چرا باید همون پنج میلیون رو بده؟

ناشناس گفت...

وي در پايان با اشاره به اينكه قبلا اين دارو در كانادا بر روي بيماران آزمايش شده و نتايج مطلوبي به ثبت رسانده است بنابراين نيازي به گذراندن مرحله آزمايش روي انسان ندارد و در فاز سلولي اثر بخشي اين دارو به طور دقيق و كامل اثبات شده است به ايسنا گفت: در حال حاضر اطلاعي از نحوه ساخت اين دارو توسط شركت كانادايي در دست نداريم و با توجه به اينكه اين شركت كانادايي فرمول ماده اوليه ساخت اين دارو را منتشر نكرده است مي‌توانيم آنها را در خارج از كشور نيز به ثبت برسانيم.


they don't want to test it!!!

http://isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-1020755&Lang=P

ناشناس گفت...

چرا الكي چيزي كه نميدوني مينويسي؟ وقتي بخواي از ايران خارج بشي 15 ميليون ميدي بعد تازه با كلي تبصره و ماده بايد 5 ميليون ديگه بدي تا معاف شي تازه اين قانون براي كساني بوده كه قبلا خارج بودن و كلي شرط ديگه بعدشم مگه برا شما خارج نشينا بد شده؟؟؟؟

baham گفت...

خاک وطن رفت. چه خاکی بسر کنیم؟
میانه بهت و ناباوریمان ترکمن چای تکرار شد. بی جنگ، اما به بهای پامال کردن خون نیکانمان رژیم پاره ای از ایران زمین رابه بیگانگان بخشید. شرافتمان را به بازی گرفتند.هستی مان را به یغما بردند.پنجه خون آلود روسیه را بر پیکره مان نشاندند. سیاست مدبرانه میرزا آقاسی تجلی فقاهتی یافته است و *برای ذره ای آب شورخلیج فارس و دریای مازندران،نباید کام شیرین روسیه ء دوست را تلخ کرد. حق پنجاه در صدی آبهای تحت البحری ایران را تنها با سیزده درصد تعویض کرداند!!! ساکت ننشینیم این معصیت سیاسیت. ایرانیان مام وطن را به رذالت بخشیده اند.چرا بی صدا غسل بر نعش وطن کنیم؟ به امضاء کنندگان اعتراضیه بپیوندید.
پاینده ایران
*تکثیر این اعلامیه و ظیفه ملی است. در انتشار آن و آگاهی رسانی عمومی کوشا باشید.
برای امضا ئ بیانیه واعتراض و ارسال آن به سازمان ملل متحد و رسانه ها به سایت منافع ملی ایران مراجعه کنید


http://miiran.wordpress.com/

ناشناس گفت...

بيشين بابا!
اينقد جوش نزن شيرت خشك ميشه