سه‌شنبه، مرداد ۲۷، ۱۳۸۸

پر از این و اون

بعضی‌ها می‌گن چون این آدم بسازی نیست، احتمالا به زودی میانه‌اش با اون کامل بهم می‌خوره و محتمله که اصلا اون رو کله‌پا کنه. بعضی‌های دیگه می‌گن که اتفاقا اون ممکنه ببینه این داره کل مملکت رو نابود می‌کنه و مجبور بشه برای حفظ نظام یکی دو سال دیگه این رو قربانی کنه. به نظر شما کدام یک از این دو رویداد محتمل‌تره؟ این که این اون رو کله‌پا کنه یا اون این رو کله‌پا کنه.

اصلا اگه تقدیر بر این باشه که حتما یه رویدادی رخ بده و خداوندگار شما را مخیر کنه که از بین این دو رویداد یکی رو انتخاب کنین، شما ترجیح می‌دین که پایان داستان تخیلی ما این باشه که اون این رو کله‌پا کنه یا این اون رو کله‌پا کنه.

اینو می‌پرسم چون من یکی چشمم آب نمی‌خوره که به این زودی‌ها این‌ها و آن‌ها بتونن این یا اون یا هر دوی این و اون رو کله‌پا کنن. به نظرم واقع‌بینانه‌ترین اتفاقی که ممکنه بیفته اینه که فعلا یا این اون رو کله‌پا کنه یا اون این رو.

9 comments:

Mohammad Mahdian گفت...

1. من ترجیح میدم که اون این رو کله پا کنه.

2. نمیدونم کدوم یک از این گزینه ها محتمل تر هستند. حقیقتش خیلی خوشبین نیستم که هیچکدوم اتفاق بیفته.

3. با این نظرت که «من یکی چشمم آب نمیخوره...» موافقم، با این تبصره که اینها و آنها می تونند باعث بشن که اون این رو کله پا کنه.

Mohammad R. Salavatipour گفت...

به نظر من نه این اونو کله پا می کنه نه اون اینو. ولی فکر می کنم که این آغاز پایان بود برای اونه فقط نمی دونم شمارش الان چند رو نشون می ده.

Hadi گفت...

به گمانم اخلاق این و اون جوریه که با هم میتونن کنار بیان. من بین بعضی دوست و آشنا‌های مذهبی خودم در ایران هم دیده بودم افرادی رو که با هم میتونن کنار بیان ولی از نظر اونا من و امثال من کافر و مفسدیم (هر چند تقیه میکنن و اینو رو در رو بهمون نمیگن) و به هیچ طریق نمیتونن باهامون کنار بیان. اما بین خودشون نهایتا یه جورایی مساله رو حل میکنن.

ناشناس گفت...

خيليها چنين انتظاري دارند. قضاياي تعيين معاون اول اين نشان داد كه اين هيچ پايگاهي در قدرت و در ميان حاميان مردمي اش ندارد. كاملا هم منطقي است. چون اين يك ادم خودسر و يكدنده است و تا حالا هم مجري و عامل ديگران بوده است. از طرفي اون هم خيلي احمق است و نميدانم چرا اينقدر بي حساب از اين حمايت ميكند. حتي بعيد نيست حاضر باشد با اين غرق شود ولي قربانيش نكند.
به هرحال اون بر اين ترجيح دارد.

hrh گفت...

سلام

محتمل ترین رویداد طبق وعده قرآن اینه که هرچی مردم بخوان همون میشه، فعلا هم اکثریت مردم (اکثریت مردمه واقعی و نه مجازی) حامی این و اون هستن.
2- من ترجیح میدم انشالله پایان داستان تخیلی تون این باشه که همه به حقیقت برسیم و عاقبت به خیر بشیم.
3- مشکل دقیقا در شناخت شما از آنهاست و گرنه متوجه میشدین که آنها کیا رو میخواستن کله پا کنن و کله پا کردن.
ببخشید که نظرم مخالف نظرات بقیه بود!

ناشناس گفت...

omran, ino un bahamn baba, amin

ناشناس گفت...

na Ghom khoobe na Kashoon lanatt be har 2tashoon!!

ناشناس گفت...

اولین تلویزیون ماهواره ای سبزها افتتاح شد
اولین تلویزیون ماهواره ای سبزها افتتاح شد

شبکه جهانی نور

شبکه جهانی نور شبکه فارسی زبان دگراندیشی است که به معرفی اسلام سبز می پردازد
ارئه تفسیری رحمانی – بدون تعصب- آزادیخواهانه و دموکراتیک از اسلام با حضور اندیشمندان داخل و خارج
مراسم افتتاح این شبکه با حضور جلال جلالی زاده عضوسازمان مجاهدین انقلاب و نماینده پنجم وششم مجلس و دکتر کلهر قران پژوه بنام ایرانی برگزار گردید
برای دریافت مختصات ماهواره به سایت شبکه یا تلویزیون آن مراجعه نمائید
وضعیت افقی ، نشانه(سیمبل ریت) : 27500 ، ماهواره هاتبرد ، 13 درجه شرقی ، فرکانس 11566FEC:3/4

نایل سات : فرکانس 10872 وضعیت عمودی (سیمبل ریت) 27500

سایت : http://www.nourtv.net/contactus.aspx
تلویزیون: http://www.nourtv.tv/
خواهشمندم این خبر را اطلاع رسانی کنید چون بنده به خیلی با اینترنت وارد

jtrasa گفت...

FFXIV Gil,Buy FFXIV Gil,FFXIV Power Leveling,FFXIV Gold,Tera Gold,APB Cash,Eudemons Eps,C9 Gold,Dragonica Gold,Last Chaos Gold,Buy FFXIV Gil,Sell all kinds of game gold, welcome to visit website Orderwww.wowlv.com.