جمعه، اردیبهشت ۲۷، ۱۳۸۱

يک نماينده مجلس گفته است که 420000 نفر از جوانان ايراني که از دانشگاههاي رده بالا در ايران فارغ التحصيل شده اند در چند سال اخير از ايران خارج شده اند!

حرف از اين مفت تر تا حالا شنيده بوديد؟ يک عده مثلا براي اين که بگويند خيلي دلشان به حال اين مردم و مشکلاتشان مي سوزد هر حرف نامربوطي مي زنند و روزنامه هاي داخل براي اين که بگويند مشکلات مردم را انعکاس مي دهند و نشريات خارج هم براي اين که ثابت کنند اين حکومت دو روز ديگر سقوط مي کند اين خزعبلات را تيتر اول مي کنند.

پنجشنبه، اردیبهشت ۲۶، ۱۳۸۱

گفت و گو از ايسنا : رييس دانشگاه اراک " با توجه به هماهنگي با نماينده ولي فقيه و استاندار انتظار تنش را نداشتيم"

مختصر مفيد يعني اين که بعضي ها که قول داده بودند بهم نريزند بدقولي کرده اند!

اگر هنوز هاج و واج هستيد اول اين خبر را بخوانيد

بالاي سايت ايسنا با يک طراحي مثلا هنري نوشته شده است : "رهرو آنست که آهسته و پيوسته رود" که يعني اصلاح طلبان و روزنامه هاي دوم خردادي مرگ من يواش.

خدا وکيلي فکر مي کنيد جاي ديگري جز ايران بشود پيدا کرد که مسوولان سايت خبرگزاري آنجا به اين فکر بيفتند که ديگران را از طريق سخنان ادبي نصيحت کنند!

علتي که يک چند ماهي است چيزي ننوشته ام خيلي واضح است. الان قرن پنجم هجري نيست که يک نفر هم بتواند طنز بنويسد، هم روي پروژه لعنتيش کار کند و هم با زنش دعوا کند. همه اين کارها کلي وقت ميگيرد و من هم خب اصلا همچنين وقتي را ندارم!

طنز نوشتن يک حرفه است. آدم بايد هرروز چند ساعت روزنامه بخواند. با مردم کوچه خيابان قدم بزند و از جوکهايي که به هم ميگويند ايده بگيرد و خلاصه چند ساعتي هم بعدش فکر کند. وگرنه آدم الابختکي جوک بگويد مي شود مثل اين جوک!